Webový portál banky.cz vznikl v roce 1997 za účelem pomoci svým návštěvníkům, kteří hledají vhodné bankovní produkty. Je naprosto unikátní svou on-line poradnou, kterou nabízí jako jediný webový portál a navíc ZDARMA, ve které odpovídají vždy proškolení profesionálové, kteří mají s danou problematikou dlouholeté zkušenosti.

Společnost vlastnící portál banky.cz se rozhodla po nárůstu dotazů v poradně na hypoteční úvěry založit obchodní oddělení pro poskytování poradenství v této oblasti. Hypotékám se tak věnuje úspěšně již přes 10 let a díky zprostředkovaným objemům u bank má vždy pro své zákazníky vyjednané výhodnější podmínky než je tomu u konkurence. Jejich obrovskou předností je rychlost zpracování hypotečních úvěrů s nejnižší sazbou na trhu a dále upřímné, reálné rady doporučené svým klientům. 

Při financování nemovitosti je totiž potřeba si dát pozor na mnoho aspektů, které mohou nastat. Ideální tak je využít služeb hypotečního poradce z portálu banky.cz. Stačí tak pouze vyplnit jejich hypoteční kalkulačku a zkušení odborníci se Vám ozvu a se vším vám zdarma pomůžou.  
 
Vše tak za Vás vyřídí, vy si jen dáte kávičku a přijdete podepsat úvěrové smlouvy s bankou.
 

Masivní inzerce Exportujeme na

Za nás hovoří čísla Jasně a přehledně