Zpět k nabídce

Komerční nemovitost, Hradec nad Svitavou, 4032 m2

Evidenční číslo: 91/4392
Adresa: Hradec nad Svitavou
Cena: Info v RK
Info v RK

Popis nemovitosti

Pokud hledáte vhodný komerční objekt k provozu motorestu, restaurace, diskotéky či benzínové pumpy, nabízíme Vám budovu, která dříve fungovala jako legendární motorest \"Zavadilka\". Objekt se nachází na pozemku o ploše 4032 m2 a je zde možné i další rozšíření. Za budovou se nachází plocha vhodná k vybudování zahrádky v případě, že se bude jednat o restaurační typ provozu.

Variabilitu s ohledem na využití nemovitosti nabízí velice atraktivní průjezdnost, která činí 15 000 - 17 000 vozidel denně. Stavba disponuje platným stavebním povolením a je ve stádiu před finálními úpravami k tomu, aby byla schopna provozu. Její zastavěná plocha činí cca 750 m2. Lokalita objektu nabízí velice dobrou dostupnost do větších měst. Je v těsné blízkosti Svitav, nedaleko se se nachází Moravská Třebová, Letovice, Boskovice a Blansko. Cesta do Brna trvá cca 50 minut.

Náklady spojené s dokončením výstavby i analýzu ziskovosti a rentability Vám budeme rádi prezentovat na osobní schůzce. K dispozici již máme zájemce o pronájem objektu.

Základní info

Umístění: Rušná část obce
Konstrukce: Cihlová
Adresa: Hradec nad Svitavou
Cena obsahuje včetně právního servisu, + provize RK

Plochy

Plocha zastavená: 750m2

Počty místností, umístění

Patro, podlaží: 1. patro
Počet NP: 2
Typ objektu: patrový

Dopravní dostupnost

Vlak, Autobus, Dálnice, MHD, Silnice

Vybavenost v okolí

Zdravotnická zařízení, Kompletní síť obchodů a služeb, Pošta, Supermarket, Škola, Školka, Úřady

Máte otázku?